Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

>>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Uto Avg 28, 2007 7:06 pm

Nema nishta, na raspustu mi je extra, izlazim standardno... Uzhivam dok josh mogu, jer sad kad krene shkola imacu puno obaveza, plus ispit... Shta ima kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Jimmylyric
Član

Broj poruka : 102
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Uto Avg 28, 2007 7:12 pm

Slicno i kod mene...Skola se bas priblizila...E,idem malo sa ovog foruma,docicu kasnije.Cucemo se,Angie. Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Uto Avg 28, 2007 7:12 pm

Vazhi, i ja moram uskoro da palim. Chujemo se!
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

Broj poruka : 74

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Sre Avg 29, 2007 5:31 pm

Evo chitam ove vashe postove,pa i ja da se ukljuchim...slazem se sa svim ovim za svet forum..meni nije radio internet 2-3 meseca i kad je konachno proradio otishla sam na svet forum i imala shta da vidim...Svaka tema vishe nema veze sa prichom zbog koje je otvorena,sve se to pretvorilo u uvrede,osnovali su klanove...svi su jedni protiv drugih. U svakoj temi se raspravlja o toj blondinoj slici, koja meni ne predstavlja nishta vazno,ako jeste jeste njena stvar shto je takva,ako nije onda uopshte nije trebala ni bit5i postavljena...ali dobro,sve je to proizvod ljubomore,zavisti,i nekakvog glupog sukoba mishljenja.Mislim,ako se ne slazesh sa nechijim mishljenjem onda trebash iznijeti svoju stranu priche a ne odmah skakati kako je ta osoba glupa & co....I josh neshto sam primijetila,u svakoj temi se raspravlja o nepismenosti i najjacha uvreda im je ''kako si nepismena'', glupost..Kao shto je rekao jimmy forum koristi da bi razmijenili mishljenja,i saznali neshto novo, a ne da bi vezbali pravopis i pismenost...Ja prva,znam da je nepravilno stavljati ovolike tachke (.....) bez potrebe,ali to je prosto moja navika.Takodje chesto mijesham ekavicu i ijekavicu,pa shta cemo....
Prosto sam prestala da idem na taj forum....Dosta mi je shto u ovom stvarnom zivotu imam problema i svadja,nego cu josh i tamo da idem da se bespotrebno svadjam sa nekim osobama koje chak ne poznajem niti one poznaju mene.....

Pozzzzzzzzzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Sre Avg 29, 2007 11:23 pm

Vidim da si dotakla temu nepismenosti i gluposti. Ja sam ta koja na taj konto "proziva" odredjene chlanove, jer se od malena pravilno izrazhavam, a takodje znam gramatiku i pravopis, i jer ne podnosim kad neko chiji je IQ ispod 20 nadje da se raspravlja sa osobom daleko inteligentnijom.
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Čet Avg 30, 2007 3:05 pm

Ja se sa tim ne slazem...Super je to shto se ti pravilno izrazavash i sve, ali evo i ja kada pricham ili pishem pridrzavam se svih tih pravila,ali kada sam na forumu i hocu na masu postova da odg onda pozurim i pishem rechenice bez tachke,i kad stavim tachku posle nje nije veliko slovo, i neke gluposti...Mislim, svi znaju ta neka pravila pravopisa koja se uche u prvom osnovne,ali na ovakvim forumima je skroz opushteno(tako i treba da bude) i ne moramo se bash svi pridrzavati tih pravila....
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Čet Avg 30, 2007 5:30 pm

Ne govorim o tome, to su greshke pri kucanju, govorim o greshkama tipa: jer umesto je l' u upitnoj rechenici, rechca li napisana spojeno da da, je, itd. i sl.
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Pet Avg 31, 2007 8:35 pm

Daca ::

Ponoviću ono što sam ti jednom rekla na cool-girl forumu - ti si neverovatan talenat za pisanje, tvoja razmišljanja i način na koji pišeš me uvek oduševe. Jesi li nekad pisala priče ili počela da pišeš roman?
Hvala. Ponekad odusevim i samu sebe. Very Happy Pisem sve vreme, samo vecinu toga sto pisem ne uspevam da smestim u roman (koji trenutno pisem) ili price, tako da to ostaju samo beleske i dijalozi. Duboko verujem da cu jednom uspeti sve to da uglavim negde.

[quote='Jimmylyric']Slazem se,Little je stvarno izuzetno talentovana za pisanje...Sto se tice njenog romana(izvinjavam se sto odgovaram u njeno ime,ali posto je ona na letovanju,eto,znam da se nece ljutiti ),ja mislim da ga je ona vec napisala,tj. da ih je vec napisala,jer sam tokom razgovora sa njom na MSN-u stekao utisak da se radi o vise romana,ili cega vec...Eto,cisto informativno.Stvarno se nadam da se Little nece ljutiti.[/quote]
Evo, i ja se slazem. Smile Pisem roman, ostale zacetke romana sam pobacala.
E, da, cisto informativno, ne podnosim kad drugi ljudi odgovaraju u moje ime. Very Happy

Citat :
Ako si starac od 90 godina sa temperaturom od 40 stepeni,lezis u bolesnickoj postelji i cekas da ti vreme izleci rane,ono,bas si optimista.
Laughing Apsolutno.

Nisam sigurna kako je doslo od vremena koje leci sve do gramatickih gresaka, obecavam da cu da procitam cim smognem vremena (samo da prebacim slike s' aparata..), ali sam se nesto pitala.. Je l' vreme moze da izleci glupost? Wink
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Pet Avg 31, 2007 10:08 pm

Hehehe vreme moze samo da pogorsa stanje. Znas ono pravilo - prepustene same sebi, stvari se krecu od loseg ka gorem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Pet Avg 31, 2007 10:13 pm

Enys@ ::

Prosto sam prestala da idem na taj forum....Dosta mi je shto u ovom stvarnom zivotu imam problema i svadja,nego cu josh i tamo da idem da se bespotrebno svadjam sa nekim osobama koje chak ne poznajem niti one poznaju mene.....

To je bilo i moje razmisljanje kad sam napustila forum. Ne zelim da me neke iskompleksirane budale truju svojim negativnim (ne)razmisljanjem. Necu da se iznerviram svaki put kad upalim kompijuter.

Malo offtopica - da li se neko cuo sa Bastet? Pricala sam s njom ranije i rekla je da ce se registrovati na forum.
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Sub Sep 01, 2007 2:13 pm

Ja posecujem njen site, ali se nisam chula sa njom od kad sam doshla sa Zlatibora, a ona sa mora (od tad ima nekih 20-ak dana). Ako je rekla da ce se regovati, onda verovatno hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Ned Sep 02, 2007 1:03 am

Ja sam poslala s1lviji por da dodju ona i sakira na forum ali nje nema.... (daco jesi li ti poslala njima dvijema pp sa adresom foruma???)
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Ned Sep 02, 2007 10:30 pm

Jesam
Nazad na vrh Ići dole
marizza*
Član

Broj poruka : 71
Godina : 27
Datum upisa : 05.09.2007

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Sre Sep 05, 2007 11:45 pm

CAO SVIMA!
EVO REGOVALA SAM SE I JA, KONACNO!
FORUM JE EXTRA, SVE NAJ NAJ...
IMA DOSTA CLANOVA (MILSIM NA PAMETNE,ZRELE, KOMUNIKATIVNE...)KOJE ZNAM SA ONOG FORUMA, I ZBOG TOGA MI JE OVAJ FORUM JOS BOLJI!

VIDELA SAM DA STE PRICALI O TEMI ''NARCIS''. TA SAM... ZNACI JA SAM NEEEVIDJENI NARCIS. U MOM MOBILNOOM CUVAM ISKLJUCIVO SVOJE SLIKE, OGLADALO JE MOJA OPSESIJA... "VOLIM SAMO SEBE, OSTALI SU TU NEGDE SA STRANE"- MOJA RECENICA!

A ZA VREME:
UFFF...MOGLA BI DA PISEM CELU STRANU, AL ME MRZI.
MOZE VREME DA IZLECI SVE, ALI POLAKO... NEVIDJENO SPORO. (ETO, NAJKRACE MOGUCE RECENO) lol!
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Čet Sep 06, 2007 6:48 pm

Cao Marriza, bas mi je drago sto si se i ti pridruzila forumu Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Pon Sep 10, 2007 7:39 pm

Dobrodoshla marizza, again.
Nazad na vrh Ići dole
marizza*
Član

Broj poruka : 71
Godina : 27
Datum upisa : 05.09.2007

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   Pon Sep 10, 2007 8:09 pm

Hvala!
Hvala!

flower flower flower
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: >>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???   

Nazad na vrh Ići dole

>>Vrijeme lijechi sve!!!<< Molim...???
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Brbljaonica :: Nevezano-
Skoči na: