Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Muško-ženska prijateljstva

Ići dole 
AutorPoruka
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Muško-ženska prijateljstva   Pet Avg 31, 2007 10:20 pm

Imate li više drugara ili drugarica?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Muško-ženska prijateljstva   Pet Avg 31, 2007 10:27 pm

Uvek sam se bolje slagala sa dečacima, jer su se više puta pokazali kao bolji prijatelji. Za ove dve godine u novom razredu sam stekla podjednak broj drugova i drugarica, ali moj najbolji drugar je uvek broj 1. Upoznala sam ga pre tačno sedam godina, kad sam krenula na likovnu sekciju. Dok smo bili klinci, često smo se svađali, ali što smo bili stariji - bolje smo se slagali. Iako već dve i po godine ne idem na likovno, mi se i dalje viđamo. Uvek me može nasmejati i super je za priču i tračarenje Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Muško-ženska prijateljstva   Sub Sep 01, 2007 2:11 pm

Vishe imam drugarica, ali smatram da dechaci mogu biti bolji prijatelji. Imam naj druga, znamo se vec 8 godina, sedeli smo zajedno u klupi i uvek smo bili tu jedno za drugo. Njemu uvek mogu da se poverim, zezam se sa njim... jednom rechju - extra lik!!!
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

Broj poruka : 74

PočaljiNaslov: Re: Muško-ženska prijateljstva   Ned Sep 02, 2007 1:18 am

[quote="Daca"]Uvek sam se bolje slagala sa dečacima, jer su se više puta pokazali kao bolji prijatelji. [quote]

Slazem se,ali ipak imam vishe drugarica,xm "drugarica", prije ce biti cura sa kojima idem u shkolu, izlazim & co...Ali jedan drug vrijedi vishe nego 10 drugarica...Imam dva druga,extra su likovi,pocheli smo vishe da se druzimo tek ovog ljeta ali sa njima sam isto kao da ih poznajem cijelog zivota....quot;Daca"]Uvek sam se bolje slagala sa dečacima, jer su se više puta pokazali kao bolji prijatelji. [quote]

Slazem se,ali ipak imam vishe drugarica,xm "drugarica", prije ce biti cura sa kojima idem u shkolu, izlazim & co...Ali jedan drug vrijedi vishe nego 10 drugarica...Imam dva druga,extra su likovi,pocheli smo vishe da se druzimo tek ovog ljeta ali sa njima sam isto kao da ih poznajem cijelog zivota....

Poslednji izmenio dana Čet Sep 06, 2007 10:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
marizza*
Član

Broj poruka : 71
Godina : 27
Datum upisa : 05.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Muško-ženska prijateljstva   Čet Sep 06, 2007 12:13 am

Iskreno, imam vise drugova. Ali jedine osobe kojima u potpunosti verujem su naj drugarica i naj drug! Oni su eeextra, za zezanje, poveravanje, ogovaranje, tracarenje, ma sve naj!

U ostale nemam poverenja, ali su mi ok! Devojkama ne verujem, skoro sve su iste (koje ja poznajem), a musko drustvo obozavam. Sa njima se uvek smejem i nikad nije dosadno!
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

Broj poruka : 213
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Muško-ženska prijateljstva   Pon Sep 10, 2007 7:35 pm

Pored naj druga, imam josh jednog extra druga iz sadashnjeg odeljenja. Duhovit je, zanimljiv, super osoba, sve naj! I inache imam puno drugova, ali su mi ostali samo za zezanje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Muško-ženska prijateljstva   

Nazad na vrh Ići dole

Muško-ženska prijateljstva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Saveti :: Prijatelji-
Skoči na: