Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Green Day

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Green Day   Čet Avg 30, 2007 9:47 pm

... legende punka novijeg vremena i moj omiljeni bend! Da li ih slushate? Shta mislite o njima? Shta mislite o njihovom albumu "American idiot", takozvanoj punk operi? Kakav utisak na vas ostavljaju njihove pesme, starije i novije? Kachite i slike...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Green Day   Pet Avg 31, 2007 11:50 am

Znam samo dve pesme od Green Day-a, ali one su mi jako, jako dobre ("Boulevard of broken dreams", "American idiot").
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Green Day   Sre Sep 05, 2007 6:58 pm

Twisted Evil Volim Green day. Stvarno. Obozavam vecinu njihovih pesama, a ostale nisam cula. Jedna od mojih omiljenih grupa (sto je casna pozicija). Sto je jos vaznije, imaju kvalitetne pesme, i jedan od najlepsih vokala koji sam cula (necu da uvlacim Van Halen u pricu...) U svakom slucaju, buduce legende. Very Happy I sad su legende, doduse, ali dobra pank muzika postaje pandemski legendarna tek kad malko odstoji, po mom misljenju. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Jimmylyric
Član

Broj poruka : 102

PočaljiNaslov: Re: Green Day   Pet Sep 07, 2007 2:43 am

Dobri su,bas dobri.Melodicni pank-sta reci...Dobri tekstovi...Vokal ubija,jednom recju.Bas dobar vokal.U sustini,po meni su trenutno jedni od retkih koji se mogu pohvaliti time da prave JAKO kvalitetnu muziku,i da govore nesto svojim pesmama,zaista...Btw.,ja sam tek danas skinuo album ''American Idiot",pa cu da preslusam...Pre sam znao tek par pesama...Za sada,najjace pesme su mi:"Boulevard of broken dreams","Working class hero"-obrada pesme John Lennona(mada za nju ne znam gde je izasla,tj. sa kog je izdanja,ili tek treba da izadje),"Wake me up when september ends"...
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Green Day   Pet Sep 07, 2007 6:30 pm

Trenutno slušam "Boulevard of broken dreams", sjajna pesma flower
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content