Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Omiljeni glumac, glumica...

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Omiljeni glumac, glumica...   Uto Avg 28, 2007 4:49 pm

Koji su vam omiljeni glumac i glumica? Zashto ih cenite, koje njihove uloge vam se najvishe svidjaju?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni glumac, glumica...   Uto Avg 28, 2007 4:56 pm

Meni je od domacih Nikola Kojo ubedljivo najbolji. Chovek je genije, u svaku ulogu se podjednako uzhivi, svakoj svojoj ulozi da lichni pechat, originalan je i prepoznatljiv. Najvishe mi se svidja njegova uloga u filmovima "Nebeska udica", "Lepa sela lepo gore", "Tochkovi"... Od glumica (domacih) cenim Anicu Dobru i Vesnu Trivalic, mogu da odigraju svaku ulogu kao da zhive svoj zhivot. Anica mi je naj u "Natashi" i "Tochkovima", a Vesna u "Mi nismo andjeli".

Od stranih volim Johnnyja Deppa (Jimmy, ako ponovo pochnesh da rezhirash film sa njim u glavnoj ulozi, kastriracu te virtualno Laughing ), najvishe mi se svidja njegova uloga u "Chokoladi" i "Zheni astronauta", zato shto su likovi koje tumachi u ovim filmovima jako razlichiti, ali ih je predstavio realno. Od glumica volim Umu Thurman ("Kill Bill") i Charlese Theron ("Zhena astronauta", "Monstrum").
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni glumac, glumica...   Sub Sep 15, 2007 5:56 pm

Omiljene glumice Sharon Stoun (zbog uloge u filmu "Muza") i Sandra Bulock ("Mis tajni agent" mi se strašno svideo). Omiljeni glumci: Kianu Rivs, Johny Depp, Orlando Blum...
Nazad na vrh Ići dole
marizza*
Član

Broj poruka : 71
Godina : 27
Datum upisa : 05.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni glumac, glumica...   Pon Sep 17, 2007 1:08 pm

I meni je omiljeni Johnny Depp. Preterano se oblaci, originalan,a o glumi da ne govorim.
Obozavam i Leonarda di Capria.

A od glumica volim Penelope Cruz,Catherine Zetu-Jones,Salmu Hayek...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni glumac, glumica...   

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni glumac, glumica...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: TV :: Filmovi-
Skoči na: