Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Elemental

Ići dole 
AutorPoruka
Enys@
Član

Broj poruka : 74
Godina : 26
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Elemental   Ned Avg 26, 2007 3:28 pm

Slusate li grupu Elemental???Pesme sa njihovog novog albuma su exstra,sve do zadnje!!!! a najbolja je oprostajna pesma...!!!!Morate je cuti...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Čet Sep 06, 2007 6:48 pm

Nije bas da slusam, ali sam cula par pesama (koje obozavam *klima glavom*) i mislim da su ekstremno dobri. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jimmylyric
Član

Broj poruka : 102

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Pet Sep 07, 2007 2:50 am

Pesma '"Bekstvo" sa prvog Marcelovog albuma,koju je uradio sa Elemental je sjajna,po meni.Onda,pesma ''Rekvijem" sa drugog Marcelovog albuma,koju je uradio takodje sa njima(samo sto se na traci ovog puta pojavljuje Remi bez Targeta),mi je genijalna.Ima Remi jos pesama...Sa kompilacije "Ulice vol 1",recimo...Tu ima dobru pesmu,"Nije kasno"...Zatim,"Iz dana u dan",preporucujem svakome da poslusa...I jos dosta pesama,radila je sa Marcelom,Strukom,Edom Maajkom,kao i sa grupom.
Nazad na vrh Ići dole
Coa Smor
Član

Broj poruka : 31
Godina : 32
Datum upisa : 15.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Uto Okt 16, 2007 1:21 pm

Male stvari su mi baš ono...najbolji balkanski hiphop album, skroz mi je gotivan, maltene svaka stvar Smile Tekstovi su ubica, imaju živu muziku i tako baš mislim da je to pravi smer, gde je rep samo deo neke šire slike. Marčelo je recimo probao eklektičniju verziju toga sa Puzzle Shockom, ali mislim da je globalno mnogo manje uspeo da probije granice repa s tim. A i težak je 'čelo. Dobar, al nije za svaki dan Smile

Poslednji izmenio dana Pet Okt 19, 2007 12:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dsbsov.org
Jimmylyric
Član

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Uto Okt 16, 2007 5:39 pm

Coa Smor ::
Male stvari su mi baš ono...najbolji balkanski hiphop album, skroz mi je gotivan, maltene svaka stvar Smile Tekstovi su ubica, imaju živu muziku i tako baš mislim da je to pravi smer, gde je rep samo deo neke šire slike. Marčelo je recimo probao eklektičniju verziju toga sa Puzzle Shockom, ali mislim da je globalno mnogo manje uspeo da probije granice repa s tim. A i težak je 'čelo. Dobar, al nije za svaki dan Smile

Ne zezaj da imaju zivu muziku?Mozes da mi bacis link da skinem?
Nazad na vrh Ići dole
Jimmylyric
Član

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Uto Okt 16, 2007 5:39 pm

Coa Smor ::

Ne zezaj da imaju zivu muziku?Mozes da mi bacis link da skinem?
Nazad na vrh Ići dole
Coa Smor
Član

Broj poruka : 31
Godina : 32
Datum upisa : 15.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Uto Okt 16, 2007 5:57 pm

Pa mouš' pošto nije avejlabl kod nas Sad bacim ti linak na pm kad bude gotovo Wink

Poslednji izmenio dana Pet Okt 19, 2007 12:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dsbsov.org
Jimmylyric
Član

PočaljiNaslov: Re: Elemental   Uto Okt 16, 2007 6:10 pm

Hvala puno! Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content