Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Školski biseri

Ići dole 
AutorPoruka
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Školski biseri   Uto Avg 14, 2007 8:26 pm

-Nastavnica tehnickog (mom drugu koji drzi lepak u kesici):"Jel ti duvas na mom casu? Hoces da me optuze da vas navodim na narkomaniju?"

-Muzicarka:"Na kom jeziku se izvode katolicke mise?"
M.:"Na madjarskom"
Muzicarka:???
M.:"Ne na madjarskom, na turskom!"

-"Pa ja sam to zamisljala kao sumu bez drveca..."

-"Profesorice, on je bio sa brkatom ribom"

-"Profesorice, Jagos ce malo kasniti, u WC-u je, ima veliku nuzdu, a nema toalet papira"

-"On je prao dupe u lavabou!"

-"Hocu da se prebacim u drugu grupu!"

Informaticar:"Ne verujem da bi kolega zeleo da ima TAKO NESTO u grupi"

-Profesorica fizickog:"Zovu me vestica"

-Direktor skole (onima koji preskacu ogradu sa siljcima):"Hocete li pishu da ostavite na ogradi?"

-"Profesor M. nosi zenske helanke bele boje sa cveticima" (nazalost, to je tacno)

-Profesorica algebre:"Ne znam sad da resim ovaj zadatak, a resila sam ga na odmoru i bas sam bila ponosna na sebe"

--Profesorica algebre:"Na kontrolnom vam necu davati zadatke koje ni sama ne znam da resim, kao na primer ovaj"

-Luka (izlazi na tablu i prepravlja jednacinu):"Profesorka, ovo nista ne valja, sta ste vi to pisali?"

-Ja:"Hocu da se prebacim sa veronauke na gradjansko"
"Posle samo jednog casa? Gresnice!";

-Profesorica:"Zasto nikad ne cujem devojcice na casu?"
"Nisu to devojcice, to su mutanti";

-Nastavnica tehnickog:"E, konacno i ti nesto dobro da uradis"
Nemanja odgovara:"Nebo se otvorilo, andjeli vicu Nemaaanja, Nemaaanjaa"

-Biologicarka:"Nemojte da se napijate kao prosli put"
"Razredni se napio najvise"
Biologicarka:"Da, ali on je bar legao da spava, nije povracao po busu";

-Nastavnica hemije:"Bora Drljaca je matora drtina koja juri maloletnice. Bolje bi mu bilo da sedi kuci i cuva praunucice"

-M. na casu vezuje pertlu oko vrata i kaze:"Obesicu se ako mi ne uzvratis ljubav"

-Muzicarka kaze Dusanu:"Idi kuci da se presvuces, nemoj da dobijes upalu jajnika"

-"Kad te izbace iz ove skole, to ti je potvrda da nisi debil"

-Profesor informatike:"Projekte cemo podeliti jednom modernom random metodom. Eci, peci, pec.."

-Boss:"Ja moram da podrigujem, to mi je porodicno. Svi u mojoj porodici podriguju, cak i moja mama..."

-Gledamo u izlog jedne prodavnice i ja pitam "Jel ovo tunika ili haljina?"
S:"Zavisi od tipa licnosti";

-"H je na petom stupnju smorenosti";
"Koliko ima stupnjeva?";
"Tri".

-L. pita prof. veronauke:"Jel greh opaliti nevinu devojku?"

-Muzicarka kaze Ch.:"Ti bi mogao da napaljujes ljude preko TV-a";

-Muzicarka kaze D.:"Sto vadis te patike na casu? Mars napolje. Ti ces mi jednog dana biti majka i vaspitacica svoje dece";

-Jagos:"Bezite od mene crni djavoli";

-Jagos (na casu engleskog):"I wanna go to Antartic to see the forest and irvasi";

-L. :"Daj mi mobilni samo nesto da vidim". Jagos:"Ocima se gleda, rukama se krade";

-L. i M. pevaju profesoru na casu:"Bicuj, bicuj me, bicuj Dusane..";

-"Bosna se otcepila i postala nezavisna republika Celarevo";

-Prof informatike drugu:"Koji si ti pacenik";

-"Profesore mozemo li da napravimo neki program za gasenje kompijutere, na primer IF TURN OFF THEN SHUT DOWN?"
Prof."To nije program, to je glupost";

-Misko pise "samoubilacki" sms : "Videcete vi ko ce na kraju biti heroj";

-Misko:"Mene nije rodila majka, mene je bog poslao";
L.:"A zasto te je poslao?"
Misko:"Da biste me vi trpali";

-"Profesore imate li vi neku ribicu?"
Prof.:"Eh da je neka..."

-S:"Zlo se javlja u mnogo oblika. U ovoj pripovetki se javlja u obliku kocke secera";

-"Do you want to join us in fina 'ladovina?"

-Lemur je preslatka domaca zivotinja, mozete je drzati kao kucnog ljubimca, setati na povodcu, kupati u bazenu i hraniti kelerabom.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Školski biseri   Pon Sep 17, 2007 7:17 pm

-Danas smo na casu pravili anketu, a tema je bila strahovi i stres. Profesorica je naravno naglas citala nase najbolje radove
"Da li se plasite cudnih komsija?"
"Da li zavidite svojim komsijama i mislite da su bolji od vas?"
"Da li se plasite ljudi koji slusaju rep muziku?"
"Da li se plasite saobracaja?"

"Zaokruzite jedno od navedenih. Ja sam:
1. nervozan
2. tuzan
3. u strahu
4. pod stresom
5. debeo"

-Pitamo profesora informatike za cega sluze neke komande. "Za sada nije bitno kako to radi. Za sada je "Mujo nahrani svinje i nista ne diraj"

-Profesor informatike:"Kompanija za koju sam radio se na Googlu searchu uvek pojavljivala ispod konkurentske kompanije. Zato sam ja otisao na njihov sajt i pokrao im meta-tagove"

- (trudna) prof. hemije (M.-u koji prica sa drugaricama):"M. nemoj da zabavljas devojke"
Dj:"Da, dovoljna nam je jedna trudnica na casu";

-Prof. fizike: "Nemate pojma, jer ste sabani";

-Profesorica diktira zadatak. Drug iz dosade pokusava da na silu zaplace na casu.
Ja: "Ako te profesorica pita zasto places, reci - zadatak je previse tezak"
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Školski biseri   Pon Sep 17, 2007 10:10 pm

Profesorka matematike: "Meni se danas spava, a tek sam malopre doshla u shkolu."
B: "Pa ne znamo mi shta ste vi sinoc radili."

Prof. srpskog: "Mi cemo samo analizirati ovu pesmicu, necemo je uchiti, jer nismo retardirani."
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Školski biseri   Uto Sep 18, 2007 4:05 pm

Prof. likovnog: "Vidite, deco, to vam je kao kad biste vi sad izasli iz praistorije, sagradili soliter, onda zaboravili kako se grade soliteri, i poceli da gradite sve losije i losije piramide..."

Prof. likovnog: "Tela su bila balzamovana da bi dusa mogla da se vrati i boravi u telu..."
Ja: "Da, to mora da je bilo zabavno, posto tela nisu imala unutrasnje organe..."

Prof. likovnog: "Njihove svete bube su bili balegari..."

Na casu matematike:
Profesorka: "... Secate se kako su nas ucili u osnovnoj skoli: jedna jabuka, dve jabuke..."
S: "Koren iz jabuke..."

Profesorka istorije: "Dobro, 'ajde, bavili su se zemljoradnjom, a sta im je bilo potrebno za zemljoradnju?"
M: "Zemlja."

Profesorka ruskog: "Aaa, znam ja tvog brata, on je onaj penzos iz poslednje klupe..."

Profesor latinskog: "Ma ne znam, meni su takvi filmovi malo dosadni, mislim, vidis dve bitke i dosta ti je..."
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Školski biseri   Uto Sep 18, 2007 4:10 pm

Ulazi danas profesorka hemije u ucionicu (na tabli pise velikim slovima: Marko & Nikola- Gay party) i kaze: "Slusajte, deco, ja ne znam i stvarno me ne zanima sta vi izvodite za vreme odmora, ali molim vas da tabla bude obrisana kad ja udjem."

Profesorka biologije: ".. To nije dobro, zato sto bi onda nastao jedan lanac DNK, a ako imamo jedan lanac DNK, mi smo kreteni."

Profesorka biologijje, pri ispitivanju neduznog deteta: "'Ajde sad da vidimo sta to ima u celiji, a zove se protein..."
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Školski biseri   

Nazad na vrh Ići dole

Školski biseri
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Zabava :: Vicevi i sl.-
Skoči na: