Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Sweet revenge

Ići dole 
AutorPoruka
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Sweet revenge   Sre Avg 22, 2007 2:12 pm

Da li ste osvetoljubivi? Da li ste nekome smestili samo zato što vas nervira?

Osveta 1: dopisivala sam se s jednim dečkom iz moje bivše osnovne i predstavila sam se kao lik kojeg mrzim najviše od celog društva iz osnovne. Pošto se njih dvojica poznaju iz viđenja, ovo je bila idealna prilika da ga izblamiram. Počela sam da lupam gluposti kao što su "jak sam kao bizon...čitanje knjiga je za majmune...zvali su me Rocky Balboa...mogu da prebijem koga hoću" itd. Svo vreme sam ponavljala da se raspita po mom bivšem razredu ko sam ja, tj ko je on da bi se osigurala da će ispričati svima šta sam lupala u njegovo ime Very Happy Very Happy Very Happy . Najsmešnije od svega je što taj lik koga sam blamirala ima 100 kg, mali je, smešan i debeo, a voli da predstavlja da je on faca, buržujčina i sl.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Sweet revenge   Sre Avg 22, 2007 4:19 pm

Hahaha, cool!

Ja sam jako osvetoljubiva, nikome ne dozvoljavam da me gazi i moja uvek mora da bude poslednja.

Jedna devojka iz mog odeljenja me je posvadjala sa bivshim pomocu tracha za koji sam ja saznala da nije istinit. Izmedju ostalog, ukrala je i dnevnik mojim drugaricama. Htela je da upishe medicinsku, ali je okinula na prijemnom i upisala Drugu gimnaziju, koja je ove godine imala veoma nizak kriterijum (zato je i uspela da upadne). Ja u toj shkoli imam dobru drugaricu (zavrshila je prvu godinu) koja zna sve "face" te shkole, tako da cu maloj pacenici da namestim da je vec od prvog dana svi mrze i izbegavaju. Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Sweet revenge   Pet Avg 24, 2007 9:23 pm

Osveta 2: ova osveta nije bila planirana, ali se ispostavilo da je to jedna od najboljih stvari koja mi se desila prošle godine. Na forumu cool girl-a je bila tema "Izlasci". Pisala sam o dve "drugarice" koje ne izlaze iz kuće, ponašaju se kao babuskare i imaju konzervativnija shvatanja o izlascima nego moj čukundeda. Par nedelja posle toga sam pričala sa njima o tom forumu i rekla sam im da pogledaju školske bisere koje sam postavila na forum, uopšte ne razmišljajući o temi "Izlasci" na koju sam već i zaboravila. Posle nekih mesec dana one su me pozvale da se prošetam. Bilo mi je čudno što me zovu tokom radnog dana (iako je bilo tek 8 uveče, ali po njihovom zla-dosadna-brkata-babuskara razmišljanju, to nije vreme za šetnju Rolling Eyes ). Posle sat vremena cimanja i gnjavaže konačno su mi rekle da su tada videle šta piše na forumu i pitale me da li ja stvarno mislim da su one dosadne/brkate/čudne. Bez razmišljanja sam rekla da, lepo se pozdravila i otišla kući. To je bilo pre tačno godinu dana. Od tada ih nisam viđala i mnogo mi je bolje bez njih, jer sam bila na putu da stvarno poverujem da su sve njihove budalaštine o izlascima u stvari ok. Hvala Bogu, imam super društvo u školi i par ljudi sa treninga sa kojima se družim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

Broj poruka : 74
Godina : 26

PočaljiNaslov: Re: Sweet revenge   Ned Avg 26, 2007 3:15 pm

Very Happy .....Ja nisam imala bash takvog iskustva,volim da se osvetim samo nekom ko me zaista povrijedi.....Ali ipak NIKOM NE OSTAJEM DUZNA!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Sweet revenge   

Nazad na vrh Ići dole

Sweet revenge
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Saveti :: Prijatelji-
Skoči na: