Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Omiljeni zhanr filma; omiljeni film

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Uto Avg 21, 2007 4:27 pm

Ovde pishite kog zhanra filmove najcheshce gledate i koji vam je omiljeni film.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Uto Avg 21, 2007 9:45 pm

Uglavnom gledam komedije. Omiljeni filmovi "Mrak film" i "American pie" (svi nastavci), "Simone", "Mean girls", "Uhvati me ako možeš", "Miss tajni agent", "Dr. Dulittle", "Posetioci" (najbolja komedija koju sam ikada gledala)... Danas ću da gledam Simpsonove, čim ih skinem s interneta (živela piraterija i p2p programi) Very Happy Very Happy Very Happy .

Mala napomena za sve članove foruma: ovaj sajt podržava pirateriju i voli je (k'o rođeno dete Very Happy ). Postavljanje besplatnog sadržaja za skidanje (slike, klipovi, muzika) je dozvoljeno.
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

Broj poruka : 213
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Uto Avg 21, 2007 10:12 pm

Meni je omiljeni zhanr horor i volim da gledam kvalitetne i psiho-horore. Omiljeni su mi "Krug" (svi nastavci), "Mrachne vode", "Kletva", "Psiho", "Rupa", "Duhovi u nama", "Pogreshno skretanje"... Inache volim i komedije, pogotovu ako se zasnivaju na specifichnom humoru (u rezhiji Quentina Tarantinea).

@ Daca: Ja imam "Simpsonove" na kompu. Slazhem se - PIRATERIJA JE ZAKON! Laughing Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Pet Avg 24, 2007 9:08 pm

Juče sam gledala Simsponove... ne mogu da verujem da je neko napravio tako dobar film Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

Broj poruka : 74

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Ned Avg 26, 2007 3:33 pm

volim sve zanrove osim onih staaaaarih....ne znam kako neko moze da gleda film koji nije ni u boji....A naj filmovi su mi ''memoari jedne gejse'',''set up'',''lajanje na zvijezde''.....
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Pet Avg 31, 2007 7:47 pm

Volim da gledam komedije. Dobre komedije, ne one predvidive (znate ono kad neko u filmu kaze jednu recenicu, a ti tacno znas sta ce onaj drugi da kaze? Ne? Mozda samo ja imam takva iskustva...). A omiljeni film... Cetir' vencanja i sa'rana, Jerry Maguire, Smrtonosno oruzje (1, 2, 3, 4, i jos koji, ako bude Smile), Dnevnik Bridget Jones, Zaljubljeni Shakespeare... I Ledeno doba. I Ledeno doba 2. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Enys@
Član

Broj poruka : 74

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Ned Sep 02, 2007 1:08 am

Bash sam prije neki dan gledala ~Zaljubljeni Shakespeare~...fin film
Nazad na vrh Ići dole
marizza*
Član

Broj poruka : 71
Godina : 27
Datum upisa : 05.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Čet Sep 06, 2007 1:09 am

Volim horore,akcije pa onda komedije. Drame ne volim.
Omiljeni su mi:
Akcije-Face Off,Bandidas
Horori-Krug,Hostel,Teksaski masakr motornom testerom, Brda imaju oci,Kocka,Poslednje ekskurzije
Komedije-Big Momma,Mean Girls,Ljubav nema cenu...
Domaci-Natasa,Nebeska udica,Lajanje na zvezde
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   Uto Dec 18, 2007 1:47 pm

Daca ::
Juče sam gledala Simsponove... ne mogu da verujem da je neko napravio tako dobar film Shocked
Ja odgledah tek jutros, i jos sam odusevljena. Very Happy Film je stvarno... Amazing. Jako. Ubitacno. Svidja mi se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Omiljeni zhanr filma; omiljeni film   

Nazad na vrh Ići dole

Omiljeni zhanr filma; omiljeni film
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FILM- Kako dolazi do oplodnje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu