Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Charmed

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Charmed   Uto Avg 21, 2007 4:14 pm

Obozhavam "Chari" i gledala sam je par puta od pochetka do kraja. Ovde komentarishite, postavljajte slike, zanimljive sajtove i dajte podatke o eventualnom ponovnom emitovanju.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 29
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Charmed   Uto Avg 21, 2007 9:54 pm

...Hehehe, kad se setim koliko puta sam žurila kući samo da stignem na "Charmed"... Very Happy Šta da kažem o jednoj od najboljih serija ikada? Omiljeni likovi su mi bili Prue (Shanon Doherty) i Cole (Julian McMahonn). Nažalost, nisam je odgledala do kraja jer je glupi Pink prestao sa emitovanjem posle šeste sezone (a ima ih ukupno osam). Pored neverovatno dobrih priča, specijalnih efekata i glume, sviđao mi se i njihov humor, Pajperin sarkazam, Kolova moć dok je bio demon...Zaista jedinstvena serija. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Charmed   Uto Avg 21, 2007 10:15 pm

Slazhem se. Ni ja je nisam gledala do kraja; mislila sam - do kraja dok je bila emitovana. Meni su omiljeni likovi Phoebe (Alysa Milano), Piper (Holly Mary Combs), Chris, Leo...
Nazad na vrh Ići dole
SB-49
Član

Broj poruka : 48
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Charmed   Pet Avg 31, 2007 7:56 pm

Volim Cari. Dobra serija. Dobro napisana. Kako se ono kaze.. Jedinstvena. Smile Gledala prvih sest sezona i poslednju epizodu (terali su me! Wink ). Svaka cast onome ko napisa. I uradi. Smile Cole je bio faca. Onda su ga ubili. Svidja mi se Piper. Ona je apsolutno genijalna. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Charmed   Sub Sep 15, 2007 6:00 pm

Svi vole Kola Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content