Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Spice girls

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Spice girls   Pon Avg 20, 2007 7:24 pm

Ponovno okupljanje "Spajsica" je izazvalo veliku pazhnju. Ja sam od skoro pochela da ih slusham, gotivim Victoriu, iako mnogi govore da je uobrazhena (ima puno pravo, a i samouverenost je vrlina), lepa je i ima stila. Od njihovog raspada Mel C i Mel B su radile neshto solo, a Geri Halliwel je prepevala chuveni hit "Raining man" u originalu izvodjen u sastavu "Weather girls". Inache, ponovno okupljanje je u cilju stavljanja pesme "Stop" na prvo mesto top liste, jer je to jedina njihova pesma koja nije bila na prvom mestu. Omiljene pesme su mi "Wannabe" (jedna od najpoznatijih), "Stop", "2 become 1" i "Who do you think you are?".
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Spice girls   Pon Avg 20, 2007 7:36 pm

Viktorija ima stila, a što se tiče njenog izgleda...pa, reći ću da je lepota u oku posmatrača Wink . Inače nisam ih nikad slušala, njihove pesme su nekako "previše pop" za moj ukus, ja volim mešavine r'n'b-a, pop-a, hip-hopa (Nelly Furtado, Pussycat Dolls...).
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Spice girls
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Muzika :: Pop & R'n'B-
Skoči na: