Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Pussycat dolls

Ići dole 
AutorPoruka
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Pussycat dolls   Pon Avg 20, 2007 6:56 pm

Moja omiljena girl-grupa. Svidja mi se njihov stajling, nastup i muzika. One su jedine posle raspada "Spajsica" privukle dovoljnu pazhnju publike da opstanu. Komentarishite ih ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Pon Avg 20, 2007 7:08 pm

Kupila sam njihov cd kad su se pojavile sa pesmom Don't cha, nisam očekivala ništa posebno... Malo je reći da me je album oduševio, sve pesme su bile extra i nekako baš po mom ukusu. A što se tiče nastupa i izgleda - čista desetka. Inače, u Americi su imale svoj show na tv-u (mislim da je u pitanju MTV, ali nisam sigurna) koji je bio osmišljen kao potraga za sedmom članicom grupe. Nova Pussycat Doll se zove Asia i uskoro bi trebala da počne da nastupa sa njima. Nicole, glavna pevačica u grupi, u septembru izdaje solo album i verovatno će napustiti grupu. Nova članica Asia (na slici ispod) fizički neverovatno podseća na nju, a videćemo kako peva Very Happy .

Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Pon Avg 20, 2007 7:10 pm

Da, znam za show. Originalni naziv je "The search for the next doll". Asia je prelepa, ali je Nicole jedna.
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Pon Avg 20, 2007 7:14 pm

Angie ::
Da, znam za show. Originalni naziv je "The search for the next doll". Asia je prelepa, ali je Nicole jedna.

Tačno. Jedva čekam prvi album od Nicole, verovatno će biti urađen u tipičnom Pussycat fazonu (neki od saradnika na albumu su isti, npr. neprevaziđeni Timbaland koji je zaslužan za uspeh mnogih zvezda (Britney, Nelly Furtado...)).
Nazad na vrh Ići dole
Angie
Član

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Pon Avg 20, 2007 7:16 pm

Da, i ja. Kupicu ga naravno, imam i njihov ceo album. Postoje priche da je Asia ubachena da bi ih bilo 7, tj. da Nicole ne odlazi, ali da ce snimiti i solo album. Kako bilo, ja cu ih slushati i dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Sub Sep 15, 2007 4:19 pm

Pročitala sam nedavno Nikolin intervju za časopis "Bravo" u kome tvrdi da ne napušta grupu. Inače album bi trebao da se pojavi veoma uskoro i zvaće se "Her name is Nicole".
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Sre Sep 26, 2007 9:36 am

Daca ::
Pročitala sam nedavno Nikolin intervju za časopis "Bravo" u kome tvrdi da ne napušta grupu. Inače album bi trebao da se pojavi veoma uskoro i zvaće se "Her name is Nicole".

Album izlazi 6. novembra. Jedva čekam. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   Ned Nov 04, 2007 1:48 pm

Izashao je pre dva dana. Skinula sam ceo album, kad preslusam - pisem utiske.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pussycat dolls   

Nazad na vrh Ići dole

Pussycat dolls
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Muzika :: Pop & R'n'B-
Skoči na: