Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Eminem

Ići dole 
AutorPoruka
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Eminem   Pon Avg 20, 2007 6:31 pm

Moj omiljeni reper i sjajan tekstopisac. Sviđa mi se što je drugačiji od ostalih repera, što ne repuje o getu, drogi, "gangsta" životu i svom bogatstvu, već govori o svom detinjstvu, svakodnevnom životu, problemima, čudnoj ljubavi (ili mržnji) između njega i njegove bivše žene Kim. Najviše mi se sviđaju pesme "Crazy in love" (nema veze sa onom pesmom od Beyonce), "Like toy soldiers", "Without me", "Real Slim Shady", "Sing for the moment", "Lose yourself", "Mocking bird", "When I'm gone", "Shake that ass", "Encore/Curtain down"(duet sa 50 Centom)...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Eminem   Pon Avg 20, 2007 6:36 pm

Obozhavam Eminema, on je neshto nesvakidashnje na rap sceni. Originalan je, iskren i bez dlake na jeziku. Omiljene pesme su mi "Like toy soldiers", "Stan", "Cleaning out my closet", "Without me", "Sing for the moment", "Lose yourself", "The real Slim Shady", "Mockingbird", "When I'm gone"...
Nazad na vrh Ići dole
Jimmylyric
Član

Broj poruka : 102
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Eminem   Pon Avg 20, 2007 6:47 pm

Eminem je car,imam sve njegove albume.Mnogo jak tekstopisac.Pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Eminem   

Nazad na vrh Ići dole

Eminem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Muzika :: Hip-hop & Rap-
Skoči na: