Virtualni grad

Virtual city

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

Razocarenja...

Ići dole 
AutorPoruka
Enys@
Član

Broj poruka : 74
Godina : 26
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Razocarenja...   Pon Avg 20, 2007 3:12 pm

da li ste se ikada razocarali u vase prijatelje??

Sto se mene tice,ovog leta sam imala puno razocarenja...Mozda je to bilo dobro,barem sam videla ko su mi prijatelji ustvari..Naime,dok smo isle u skolu ja i jos tri drugarice smo bile nerazdvojne.Ali kada je dosao raspust..JEdna od njih je posle mog raskida sa momkom stala na stranu moje suparnice,i pricala za mene svasta....Druga je stalno sa njom i nisam bas previse bila u kontaktu sa njom zbog toga sto nisam pricala sa ovom prvom...A treca je bukvalno receno NESTALA...Cijelo ljeto se ne javlja..S vremena na vrijeme je sretnem u grad(mozda dva puta tokom cijelog ljeta),cujem od nekih prijatelja razne price za nju,da su je vidjali u auto sa nekim momkom.Da je ona laka cura i sl. I ja naravno nisam budala da trcim za po jednom i drugom,vec sam se udruzila sa dvije super cure..E sad posto se blizi skola ova druga drugarica o kojoj sam vam pricala me pita kao ima li nade jos za nas,kao nekad smo bile nerazdvojne i bla,bla...Ja nisam bas za to,jer sam ja ovog leta imala dosta problema i problemcica,desavalo mi se i ruzno i lijepo a one nisu bile tu.Nisu bile tu da mi pomognu kad mi je otac bio bolestan,nisu bile tu da me utese kad sam raskinula sa momkom,nisu bile tu da se raduju samnom kad mi je brat primljen na dva fakulteta,i jos masu takvih stvari....Ove dve cure su stalno bile tu za mene,da me saslusaju i sve...I ja ne mogu tek tako sve to da zaboravim da bi se nas ponovo super druzile,i da bi se one ponovo na kraju sledece skolske god ponovo izgubile....

Sta bi ste vi uradili da ste u ovakvoj situaciji???
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Angie
Član

Broj poruka : 213
Godina : 26
Datum upisa : 17.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Razocarenja...   Pon Avg 20, 2007 4:44 pm

Postoje odredjene norme koje prijatelji NE SMEJU ili MORAJU da ispune da bi bili pravi prijatelji. Ove tri devojke o kojima prichash to nisu, mogu da ti budu ortakinje, ali prijatelji ne. Ti si pronashla nove drugarice sa kojima mozhesh da se zezash i super provedesh, ali i koje su tu za tebe, kao i ti za njih. Tri devojke sa pochetka priche su ti (svesno ili nesvesno) pokazale svoje pravo lice, i to shto si saznala treba da ti bude za nauk. Dakle, ne pochinji ponovo da se druzhish sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
Daca
Član

Broj poruka : 202
Godina : 28
Datum upisa : 14.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Razocarenja...   Pon Avg 20, 2007 6:17 pm

Slažem se sa Angie. I sama kažeš da su ti te 2 nove drugarice puno pomogle i bile tu za tebe, a one druge te nisu kontaktirale čitavo leto. Ja sam prestala da se družim sa dve "drugarice" pre godinu dana i to je nešto najbolje što sam uradila. Ljudi se menjaju, oni sa kojima si bila nerazdvojna u osnovnoj više nisu isti. A možda se si i ti promenila. Na bolje, naravno Very Happy, postala zrelija, drugačija i više ne gledaš na njihovo ponašanje na isti način. Moj savet je da nastaviš da se družiš sa novim drugaricama.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Razocarenja...   

Nazad na vrh Ići dole

Razocarenja...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Virtualni grad :: Saveti :: Prijatelji-
Skoči na: